• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

    -Dayı

Son incelemeler

Konuyu baltalamak gibi olmasın ancak anladığım üzere dosyaları kendi sunucunuz da barındıracaksınız. ancak güvenilir olduğunu söyleyemem bunun üzerine oluşabilecek güvenlik açıkları v.b sorunlardan scriptcidayi sorumlu tutulabilir nedeni ise paylaşımın öncülüğünü yapmış olması. bilmiyorum reseller sahibi kimdir necidir ancak planladığınız şeyin doğru olmadığını düşünüyorum :)
sbn
sbn
Düşüncenize saygı duyuyoruz. Yaşanabilecek olası tüm sorunlarda sorumluluğun SBN ( Sosyal Bakkal Net ) Ekibine ait olduğunu bilmenizi isteriz. Dosyalarda kullanılan şifreleme ve koruma yöntemlerinin ters mühendislik, parçalara ayırma veya demonte etme gibi sorunların yaşanmaması adına güvenliğinin sağlanması için kendi sunucularımızda saklanmasının en doğrusu olacağı kararına vardık. Böylece sizi ekstra sunucu, koruma ve sertifika masraflarından da kurtarmış oluyoruz. Dosyaların barındığı sunucu Bursa merkezli veri merkezinde barınmakta olup DDoS Botnet vb gibi bilinen tüm saldırılar için korunmaktadır. Bu doğrultuda gerekli izinler sağlanması halinde veri merkezinde bulunan sunucuya bir ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Sunucu optimizasyonu ve sitelerinizin hızının koruması için yapılan çalışmalarda Türkiye'nin öncü firmalarınında tercih ettiği, +100 referansı bulunan uzman kişiler ile çalışılmış ve günümüz koşullarına göre kusursuz bir sunucu oluşturulmuştur. Ek olarak belirtmek istediğiniz fikir, görüş, şikayet veya farklı konularda bize yazmanızı rica ederiz. Bizi eleştiren yorumları bizi övecek yorumlardan daha değerli gördüğümüzü ve bu doğrultuda yorumunuzdan dolayı duyduğumuz mutluluğu belirtmek isteriz.
Efsane bir SMM panel scripti!
Üst