Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.
Kaynak ikonu

Reco – Minimal WordPress Tema 2.9.3

indirmek için izniniz yok
  • Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

    -Dayı

148

Freebies’e odaklanan ilk ve eşsiz WordPress teması Reco için en büyük hedef kullanılabilirlik gibi gözüküyor. Bu nedenle, fiyatı da dikkate alarak, demo site biraz temel görünebilir. Fiyatı cazip bir fırsat olarak düşünmelisiniz. Çünkü hedef tabanlı içerik ve görseller eklemek bu sadeliğe neden oluyor. Bu trend freebies blog teması, karmaşıklık ve kibirden uzak, net bir tutuma sahiptir. Mobil deneyim de oldukça ayrıntılı.

Reco, popüler hız testlerinde% 100 başarı elde etmenin yanı sıra enerjik renklerin yanı sıra yumuşak formda geometrik elementlere de ev sahipliği yapıyor. Parlak bir havası ve güncel bir hissi vardır. Bu, freebies için bir tema olduğundan, içeriğinizin parlamasını sağlamak için statik özellikli görüntüler yerine animasyonlu gifler eklemenizi sağlar. Reco’yu grafik, şablon, resim ve yazı tipi gibi indirilebilir ücretsiz içerik sağlayan sitelerde kullanabilirsiniz.
  • Beğendim
Tepkiler: Dayı
Üst