Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

AdlinkFLY- Dayı Bakarmısın

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

BlackRover

Yeğen
Dayı scriptte hata var sanırım scripti kuruyorum herşey sorunsuz ilerliyor anasayfaya geliyor herşey tam yerinde ama login,register,admin panel, user panel,
burası sadece html olarak kalmış hiçbir işlem tema tasarım vs vs yok bildigimiz beyaz ekran acaba hostumdan kaynaklımı dicem yoksa scripttemi hata var ?

Dayı

Kurucu
Dayı scriptte hata var sanırım scripti kuruyorum herşey sorunsuz ilerliyor anasayfaya geliyor herşey tam yerinde ama login,register,admin panel, user panel,
burası sadece html olarak kalmış hiçbir işlem tema tasarım vs vs yok bildigimiz beyaz ekran acaba hostumdan kaynaklımı dicem yoksa scripttemi hata var ?
Bence script kurulumunda hata yaptın. Dikkatli bir şekilde yap bence.

BlackRover

Yeğen
dayı php html falan herşeyde tam bilgim var neredeyse kurulumlar sorunsuz kurulumu yanlış yapsam site sql query hatası verir sqli tanımlayamaz ama bende kurulum yapıyor ekrana geliyor site kurulmuş hali bak kurayim tekrar atim sana

herbaba01

Yeğen
dayı yardım et bendede aynısı oldu yatırım yaptık scripti güncelledik ama girmiyor

BlackRover

Yeğen
sıkıntılı ya dayı ben o kadar ayarladım site host almayı düşünüyordum reklam alanları bile hazır turkhackteam da vs bi el atsan

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)