Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Api Destekli SMM Panel Yok !!!

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

vio

Yeğen
Selam kuzenler.
Şöyle çalışan bir smm paneli yokmudur api detekli.
İşsizlikten kendime birşeyler yaratamaya çalışıyorum.
Destek bir omuz atar mısınız ?
Bir tane denenmiş çalışan tavsiyeniz olur mu ?

Saygılar.

peep

Yeğen
iki kişi yazmış olduğumuz bir panel var renox.web.tr adresinde demoyu görüntüleyrbilirsiniz ama admini veremem eğer 150tl karşılığında ciddi bir alıcıysanız 053**

Moderatör tarafında düzenlendi:

vio

Yeğen
iki kişi yazmış olduğumuz bir panel var renox.web.tr adresinde demoyu görüntüleyrbilirsiniz ama admini veremem eğer 150tl karşılığında ciddi bir alıcıysanız **
Teşekkür ederim dostum vakit ayırdığın için.
Ama para ile alacak durumum yok.
Karşılaştırma ve en iyisini bulup paylaşmak istiyorum.

Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

vio

Yeğen
Yok halen bir hareket !
Sanırım bu smm sevdasından vazgeçmek lazım.
Yok mu arkadaşlar bu smm scripti.

jetpanelim

Yasaklı kullanıcı
Gel Jetpanelim.com ne ararsan var :d

huseynofv

Yeğen
Attığım script onun dahada gelişmişi
Ne yalan söyleyim script databasesin pek anlamadım nereye öz kendi databasemi yazıcam yardımcı olursanız sevinirim.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
<?php

define("smm_dbhost", "localhost"); --------------------- buarad değişiklik olucakmı?
define("smm_dbname", "instatanitim_smm");--------------------- buarad değişiklik olucakmı?
define("smm_dbuser", "instatanitim_smm");--------------------- buarad değişiklik olucakmı?
define("smm_dbpass", "1453mahmut.02");--------------------- buarad değişiklik olucakmı?

define("smm_url", "https://smm.instatanitim.com/");--------------------- buarad değişiklik olucakmı?
define("smm_key", "1234567890");--------------------- buarad değişiklik olucakmı?
?>

jetpanelim

Yasaklı kullanıcı
Ne yalan söyleyim script databasesin pek anlamadım nereye öz kendi databasemi yazıcam yardımcı olursanız sevinirim.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
<?php

define("smm_dbhost", "localhost"); --------------------- buarad değişiklik olucakmı?
define("smm_dbname", "instatanitim_smm");--------------------- buarad değişiklik olucakmı?
define("smm_dbuser", "instatanitim_smm");--------------------- buarad değişiklik olucakmı?
define("smm_dbpass", "1453mahmut.02");--------------------- buarad değişiklik olucakmı?

define("smm_url", "https://smm.instatanitim.com/");--------------------- buarad değişiklik olucakmı?
define("smm_key", "1234567890");--------------------- buarad değişiklik olucakmı?
?>
define("smm_dbname", "instatanitim_smm");--------------------- Database adı
define("smm_dbuser", "instatanitim_smm");--------------------- Database Kullanıcı Adı
define("smm_dbpass", "1453mahmut.02");-------------------- Database Şifre

define("smm_url", "https://smm.instatanitim.com/");--------------------- Kendi sitenin urlsini yaz ve kaydet

huseynofv

Yeğen
define("smm_dbname", "instatanitim_smm");--------------------- Database adı
define("smm_dbuser", "instatanitim_smm");--------------------- Database Kullanıcı Adı
define("smm_dbpass", "1453mahmut.02");-------------------- Database Şifre

define("smm_url", "https://smm.instatanitim.com/");--------------------- Kendi sitenin urlsini yaz ve kaydet
Çok teşekkür ederim efendim.

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)