Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Benim Adım Okan Ya Senin ?

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

okankatirag

Yeğen
Öncelikle merhaba ben az gören bir görme engelli oyuncuyum ...Hayattaki felsefem Bir bilgiyi Daha ileri bir bilgi ile değiştirmek saklamaktır .yani Ne bilirsem benim için okadar iyi diye düşünüyorum .Gözler az gördüğü için bazı şeylerde zorlanıyorum ama ginede insan oğlu işte devam etmesi lazım . Asıl önemli olan işlerimi halledebiliyorum .Danışmanlık yapıyorum İnsanlara veya Tüzel kişilere Bilgi Sağlıyorum Ne Tür olursa. Atıyorum Şöyle düşünün Bir işletme sahibisiniz, bilgisayar alacaksınız Ne tür bilgisayar ve de Ücretini bilmiyorsunuz bende sizlere yardım ederek danışmanlık yapıyorum .İnsanlar bazen diyor'ki hocam sen görmeden yada az görerek nasıl biliyorsun ,Nasıl araştırma yapıyorsun Bende Diyorumki İnsanın bilmesi için görmesi gerekmez Bilmek için sadece Allahın Verdiği Lütuf Lazım. Yani Sana verilen bahşedilen beyni Boş yere kullanmayacaksın .Optik migren hastalığım var ama Allah sizi inandırsın Çok iyi Tasarım yapıp satarım wordpress tasarımı . haa tabi Sıfırdan kodlamak değil bir tasarımı izin alarak düzeltme ve ekleme yaparım . Buda Müşterilerimin hoşuna gider Canlı destekli hosting Wordpress Sitesi yaptım , Emlak Danışmanlığı Sitesi yaptım , yada Sadece Ticket sistemli Teknik destek sistemi yaptım . Biliyorum çok basit şeyler ama Bunlar benim hayatım . Birde bilgisayar oyunu oynamayı seviyorum bu çok önemli çünkü renkle çok güzel geliyor . Örneğin Siyah rengi Retina hastası olduğum için siyah renge bayılıyorum . Buaralar Steamde State of decay 2 oynuyorum pardon xbox ta Yani Gamepass var onun içinde dahil Çok Güzel oyun sizde eğer benle oynamak isterseniz alta izni olursa tabi DAYI'nın Steam hesabımla Xbox adımı atacağım . kusura bakmayın başınızı arıttı isem Özürlerimi kabul Edin ... Çenem düşüktür biraz :X ... Teşekkürler hepinize iyi forumlar

okankatirag

Yeğen
Hoş bulduk .Teşekkür ederim .
steam xbox etiketim katirag41
Teşekkür ederim en yakın zamanda Sitelerimi ekleyeceğim

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)