Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

BİR SEVDADIR DAYININ YEĞENİ OLMAK...!

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

kadireisss

Yeğen
SELAMIN ALEYKÜM ÜSTADLAR BEN KADİR 24 YAŞINDAYIM İSTANBUL DA İKAMET EDİYORUM DEĞİŞİK PİYASA VE TV ÜRÜNLERİ TELE SATIŞ ÇAĞRI MERKEZİM VAR AYNI ZAMANDA E-TİCARET İLE MEŞGULUM İNTERNET WEB SİTESİ VS İŞLER İLE 5 AYDIR İLGİLENİYORUM MERAKLIYIM YAPMAYA ÇALIŞIYORUM :)

Dayı

Kurucu
Sonunda ......... göremedim :LOL: Bunun espirisi de davetiye talebi gönderirken 300 karakter sınırı var hocamız sonuna 10 tane nokta koymuş :D Bu arada hoş geldiniz hocam.

kadireisss

Yeğen
Sonunda ......... göremedim :LOL: Bunun espirisi de davetiye talebi gönderirken 300 karakter sınırı var hocamız sonuna 10 tane nokta koymuş :D Bu arada hoş geldiniz hocam.
Tekrardan Hoşbulduk Ama şimdi O an Elimden Geleni Yazdım Baktım Olacak Gibi DEğil Yani KAç Karakter KAlmış Olabilirki Dedim ilk 5 tane koydum yok hala eksik gerisi malum yapıcak bişey yoktu saçmalamak istemedim :))))

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)