Kaynak ikonu

Buzzy - News, Viral Lists, Polls and Videos Script İndir 2.5.2

indirmek için izniniz yok

CK-Murat

Moderator
13 Şub 2019
66
62
Trabzon

Dayı

Kurucu
12 Şub 2019
183
121
Aydın
Deneme amaçlı instatanitim.com adresine kuruldu bakmak isteyen girebilir.
Demo Adresi: instatanitim.com
Kullanıcı adı: [email protected]
şifre: admin
Logomuzu kullanmaktan dolayı avukatlarımıza bildirdik yasal işlem başlıyor şuanda :D Keşke Dayı'nın logosunu koysaydın. Bu arada efsane bir script.

Arıza

Yeğen
3 Nis 2019
2
0
izmir
Merhaba,
Web sitem için bu yazılımı kullanmayı düşünüyorum. Fakat satın almak veya direkt indirip kullanmak konusunda kararsız kaldım. Buradan indirip kullanırsam kurulumda linans hatası alır mıyım? Ve eğer kullanırsam ileride sitemin kapatılma ihtimali var mı? (anlaşılır mı yani?)

vio

Yeğen
9 Mar 2019
38
12
İstanbul
Merhaba,
Web sitem için bu yazılımı kullanmayı düşünüyorum. Fakat satın almak veya direkt indirip kullanmak konusunda kararsız kaldım. Buradan indirip kullanırsam kurulumda linans hatası alır mıyım? Ve eğer kullanırsam ileride sitemin kapatılma ihtimali var mı? (anlaşılır mı yani?)
Merhaba,
script bence başarılı.
buradan alıp kurabilir ve biraz php biliyorsan lisans alana kadar denemeni yapabilirsin.
ama son hali onedioda mevcut.
ama bana kalırsa buradaki versiyon ile son hali arasında bile bayağı far var.
bunu alıp kur.
sonrada yazılımcı firmanın demosundan karşılaştır.
farkı göreceksin.

xeoster

Yeğen
2 May 2019
4
1
istanbul
Dayı bu da çalışmooorrr :(

1. in Stats.php line 58
  2. at HandleExceptions->handleError('2', 'count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable', 'C:\xampp\htdocs\app\Stats.php', '58', array('date' => '2019-05-02', 'raw_stats' => false))
  3. at count(false) in Stats.php line 58
  4. at Stats->updateStats() in Posts.php line 105
  5. at Posts->hit() in PostsController.php line 54
  6. at PostsController->index('news', 'fenerbahceden-valbuenaya-tehdit-gibi-teklif-sozlesmeden-maddeyi-kaldirmazsan-oynayamazsin-1')
  7. at call_user_func_array(array(object(PostsController), 'index'), array('catname' => 'news', 'slug' => 'fenerbahceden-valbuenaya-tehdit-gibi-teklif-sozlesmeden-maddeyi-kaldirmazsan-oynayamazsin-1')) in Controller.php line 256
  8. at Controller->callAction('index', array('catname' => 'news', 'slug' => 'fenerbahceden-valbuenaya-tehdit-gibi-teklif-sozlesmeden-maddeyi-kaldirmazsan-oynayamazsin-1')) in ControllerDispatcher.php line 164
  9. at ControllerDispatcher->call(object(PostsController), object(Route), 'index') in ControllerDispatcher.php line 112
  10. at ControllerDispatcher->Illuminate\Routing\{closure}(object(Request))
  11. at call_user_func(object(Closure), object(Request)) in Pipeline.php line 139
  12. at Pipeline->Illuminate\Pipeline\{closure}(object(Request))
  13. at call_user_func(object(Closure), object(Request)) in Pipeline.php line 102
  14. at Pipeline->then(object(Closure)) in ControllerDispatcher.php line 114
gibi bir sürü hata çıkardı

Dayı

Kurucu
12 Şub 2019
183
121
Aydın
Dayı bu da çalışmooorrr :(

1. in Stats.php line 58
  2. at HandleExceptions->handleError('2', 'count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable', 'C:\xampp\htdocs\app\Stats.php', '58', array('date' => '2019-05-02', 'raw_stats' => false))
  3. at count(false) in Stats.php line 58
  4. at Stats->updateStats() in Posts.php line 105
  5. at Posts->hit() in PostsController.php line 54
  6. at PostsController->index('news', 'fenerbahceden-valbuenaya-tehdit-gibi-teklif-sozlesmeden-maddeyi-kaldirmazsan-oynayamazsin-1')
  7. at call_user_func_array(array(object(PostsController), 'index'), array('catname' => 'news', 'slug' => 'fenerbahceden-valbuenaya-tehdit-gibi-teklif-sozlesmeden-maddeyi-kaldirmazsan-oynayamazsin-1')) in Controller.php line 256
  8. at Controller->callAction('index', array('catname' => 'news', 'slug' => 'fenerbahceden-valbuenaya-tehdit-gibi-teklif-sozlesmeden-maddeyi-kaldirmazsan-oynayamazsin-1')) in ControllerDispatcher.php line 164
  9. at ControllerDispatcher->call(object(PostsController), object(Route), 'index') in ControllerDispatcher.php line 112
  10. at ControllerDispatcher->Illuminate\Routing\{closure}(object(Request))
  11. at call_user_func(object(Closure), object(Request)) in Pipeline.php line 139
  12. at Pipeline->Illuminate\Pipeline\{closure}(object(Request))
  13. at call_user_func(object(Closure), object(Request)) in Pipeline.php line 102
  14. at Pipeline->then(object(Closure)) in ControllerDispatcher.php line 114
gibi bir sürü hata çıkardı
Localhost üzerinde çalışmaz arkadaşlar.

Tepkiler: vio