Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Ekip arkadaşları arıyoruz (proje)

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

Dayı

Kurucu
Merhaba yeğen, yeni bir projemizde forumda görev yapabilecek ekip arkadaşları arıyoruz. Genel olarak forumda sınav, üniversite, işçi alımları gibi konular mevcut. Az da olsa forumlara hakim ve polis alımları gibi haberleri girebilecek kişiler arıyoruz.

Kriterler;
  1. Yaş olarak belirlediğim 18'dir fakat olgun düşünceye sahip olanlar,
  2. Sınava çalışan ve birazcık üniversiteler, sınavlar hakkında bilgi sahibi olanlar,
  3. Hiç olmasa bile foruma haftada her gün en az 3-4 kez girebilecek olanlar,
  4. SEO falan azda olsa bilenler,
  5. Genç veya bilgili arkadaşlarımızı arıyoruz.

Eğer kendinizi uygun buluyorsanız konu altına veya bana direk mesaj atabilirsiniz. Hemen dönüş yapıp WhatsAPP grubumuza alacağım.

teşekkürler,
iyi günler.

Dayı

Kurucu
İlk ekip üyemizi aldık, hayırlı olsun :)

Dayı

Kurucu
Yaş 22, Yazılım ve siber güvenlikle uğraşıyorum, ceo bilgim var , hafta 10 konu girerim. 2017 türkiye 8.siyim sınava genel gündeme hakimim
ceo değilde seo daha çok işimize yarar :D Hocam bana mesaj atar mısınız? :)

Dayı

Kurucu
Alımlar halen aktiftir.

zuspat

Yeğen
Merhaba yeğen, yeni bir projemizde forumda görev yapabilecek ekip arkadaşları arıyoruz. Genel olarak forumda sınav, üniversite, işçi alımları gibi konular mevcut. Az da olsa forumlara hakim ve polis alımları gibi haberleri girebilecek kişiler arıyoruz.

Kriterler;
  1. Yaş olarak belirlediğim 18'dir fakat olgun düşünceye sahip olanlar,
  2. Sınava çalışan ve birazcık üniversiteler, sınavlar hakkında bilgi sahibi olanlar,
  3. Hiç olmasa bile foruma haftada her gün en az 3-4 kez girebilecek olanlar,
  4. SEO falan azda olsa bilenler,
  5. Genç veya bilgili arkadaşlarımızı arıyoruz.

Eğer kendinizi uygun buluyorsanız konu altına veya bana direk mesaj atabilirsiniz. Hemen dönüş yapıp WhatsAPP grubumuza alacağım.

teşekkürler,
iyi günler.
Merhabalar hocam, yaşım 18 ingilizce okuyorum bu yıl üniversiteye başladım. Bu tarz konularda ilgiliyim. Uygun görürseniz mesajınızı bekliyorum.

Sevgiler :)

Dayı

Kurucu
Merhabalar hocam, yaşım 18 ingilizce okuyorum bu yıl üniversiteye başladım. Bu tarz konularda ilgiliyim. Uygun görürseniz mesajınızı bekliyorum.

Sevgiler :)
Mesaj attım yeğen dönüş yapmanı bekliyorum :)

Dayı

Kurucu
Alımlar halen aktif :) 4 kişi olduk şuanda.

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)