Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Epin Scripti

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

yasuobey55

Yeğen
Merhaba epin scripti arıyorum yardımcı olabilir misiniz

jetpanelim

Yasaklı kullanıcı
Online Ödemeli bir sistem istiyorsun herhalde oda baya maliyetli sana tavsiyem warezdeki bir script bul ve onu düzenlemeye bak yani açıklarını kapatmaya çalış benim bilgim bu kadar bizde bir ara bu işe girmek istiyorduk ama maliyetli diye uzak durmuştuk, Merak Ettiğin birşey varsa Sorabilirsin, Teşekkürler :)

yasuobey55

Yeğen
Önerebileceğin bir script var mı ? Elimden geldikçe düzenlemeye çalışırım . Yardımcı olduğun için tekrar teşekkürler

jetpanelim

Yasaklı kullanıcı
Bir bakmam lazım istersen Skype gel Konuşalım hallederiz o arada :)

jetpanelim

Yasaklı kullanıcı
https://www.epinevi.com bak bu güzelmiş hoşuma gitti warezden bir script çıkarıp bu temayı atabiliriz :) ama sorun şurdaki hangi warezi çıkartacağız :)

yasuobey55

Yeğen
warez ne demek peki biraz açıklayabilir misin

jetpanelim

Yasaklı kullanıcı
warez ne demek peki biraz açıklayabilir misin
Tabiki güvenlik açıkları varolan veyahut modası eskimiş yani kısacası çöp olmuş artık ama düzenlersen felaket birşey çıkabilir ortaya benim sitem gibi biz düzenledik hep 15-16 yeri hatalıydı ama sonunda müthiş birşey çıktı ortaya, yıkılan bir devi tekrar canlandırmak buda bir iki gününü alır rahat ne sorunu çıkacağını bilemediğimizden belki daha fazlada sürebilir.

Dayı

Kurucu
e-pin işleri biraz sıkıntılı yani güvenliğinin çok yüksek olması gereken bir script fakat illada kullanmak isterseniz;

ProVytmiN

Yeğen
Dayı ben
Pek yazılım konusunu bilmiyorum bi epin script önerip düzenlemede yardımcı olabilir misin

ProVytmiN

Yeğen

Dayı

Kurucu
Dayı yazılım vs. Bilmiyorum. E pin script önerip yardımcı olur musun düzenlemede
Yazılım bilmene gerek yok fakat sana önerim böyle bir işe girmemen çünkü vergi lehvası vs büyük dert. Bu konular basit işler değil şirket olmanız lazım. Blog açıp yazı yazmak daha çok zevk verir.

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)