Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Facebook hesabını dondurma ve kalıcı olarak hesap silme işlemi nasıl yapılır?

  • Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

    -Dayı

pscopat

Moderator
Katılım
13 Şub 2019
Mesajlar
19
Tepkime puanı
26
Facebook'un artık eski tadı kalmadı, akrabalardan da sıkıldım zaten, Artık kimse kimsenin paylaşımını beğenmiyor bile, kedi videolarından da çok sıkıldım diyenler, Facebook hesabını dondurmak ve kalıcı olarak silme işlemi nasıl yapılır bir yol gösteren olsa da kapatsak diyenler için yeni konumuz.

Facebook hesabı kalıcı olarak nasıl silinir bunu anlatmadan önce size hesabınızı dondurma işlemini anlatmak istiyorum.. Hemen konuya giriyorum..

Facebook anasayfanızda sağ üstte resminize tıklayın, Açılan listede Ayarlar'a tıklayın.. (Kısayoldan hesap dondurma kısmına gitmek için buraya tıklayın)
19

Ayarlar kısmına girdikten sonra karşınıza çıkan sayfada "Hesabı Yönet" kısmına tıkladığınızda sayfanın en altında hesabı dondur seçeneğini göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda şifrenizi isteyecek facebook. Şifrenizi girdikten sonra hesabınızı dondurma sayfasına ulaşacaksınız.

HESABI DONDURMAK İSTEDİĞİNDEN EMİN MİSİN?
Bunu ben sormuyorum gördüğünüz gibi facebook soruyor.. Eminseniz ayrılma nedenininizi belirtip sayfanın en aşağısına inin..

20

Ayrılma nedeninizi anlattıktan sonra "Dondur" butonuna basın ve hesabınız dondurulsun. Yeniden giriş yaptığınızda hesabınız açılacaktır.

FACEBOOK HESABI KALICI OLARAK SİLME NASIL YAPILIR?
Bu konuda kesin emin misiniz? Çünkü bu işlemin geri dönüşü yok. Yönettiğiniz sayfalar veya gruplar varsa bunlara da veda edin. Eğer isterseniz başka hesabınız varsa o hesaba yoksa tanıdıklarınızı yönetici tanımlayıp hesabınızı öyle silebilirsiniz.

Faceook hesabınızı kalıcı olarak silmek için buraya tıklayın

Karşınızda hesap silme ekranı..
21
Facebook yine sizi uyarıyor.. fotoğrafların arşivini indir.. Sayfaların görevlerini değiştir gibi.. Bunları yaptıysanız veya bunlarla hiç işiniz yoksa "Hesabı Sil" butonuna basın ve facebook hesabınızı komple silin..

Unutmayın bu işlemin geri dönüşü yok..

Sevgiler
 

Dayı

Kurucu
Katılım
12 Şub 2019
Mesajlar
476
Tepkime puanı
214
Bir zamanlar çok aradım teşekkürler hocam :)
 

Silkroad

Yeğen
Katılım
13 Haz 2021
Mesajlar
5
Tepkime puanı
1
Yapılan güncelleme ile ekran görüntüleri değişmiş oldu. Facebook yeni tasarımına uygun görselleri paylaşırsanız memnun oluruz.
 

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)

Üst