Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Hack yememizin sebebi!

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

Dayı

Kurucu
Merhaba yeğenler,

Dün saatlerinde bir kişiyi mod yaptık ve girip bu forumda güç gösterisi yapmıştır. Şu anda tüm loglar elimizde ip adreslerini hem banladık hem de yıldırdık. Bundan sonra mod olacak arkadaşlar lütfen bana WhatsApp üzerinden eklesin.

teşekkürler,
iyi forumlar.

SkippeR

Yeğen
Dayıcım Benim Hack Camiasıyla Yakından Bir İlişkim Var, O Şahsiyeti Tanıyorum Çok Ahlaksız Bir Şahsiyet Bu Yaptığı Hem Hack Yerine Geçmiyor Hemde Camia'daki Bütün Arkadaşları Tarafından Rezil Oldu Merak Etmeyin.
Bu Arada Dayı Vur de Vuralım :D

Dayı

Kurucu
Dayıcım Benim Hack Camiasıyla Yakından Bir İlişkim Var, O Şahsiyeti Tanıyorum Çok Ahlaksız Bir Şahsiyet Bu Yaptığı Hem Hack Yerine Geçmiyor Hemde Camia'daki Bütün Arkadaşları Tarafından Rezil Oldu Merak Etmeyin.
Bu Arada Dayı Vur de Vuralım :D
Allah razı olsun hocam :) Gidip ağzının payını verdim zaten. 2 tane konu değiştirmek hacker olunuyorsa herkese yetki vereyim devlet kuralım :D

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)