Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

İnstagram Takipçi Proje

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

Massaka

Yeğen
merhaba beyler instagram hakkında bilginiz üzere çoğu site çalışmıyor takipçi vb çeşitli atımlar sağlamıyor,küçük bir proje düşündüm
bende 4 tane smm scripti var bunlardan işime yaramayan ideal olanı ücretsiz takipçi sitesine döndürdüm.

sistem aynı şekilde çalışacak yalnızca farkı şu olacak

siteye üye olup takipçi almak için hesap bilgileri ve kullanıcı isimlerini şipariş olarak girecekler.

ek olarak söyle bir düşüncem var

instagramda bilginiz üzere izlenmeler proxy ile sağlanıyor hesap gerekimi yok

1 tane yarı çalışan istaweb scripti ile api yardımı ile yüksek miktarlarda izlenme sağlayabilirim diye düşünüyorum

bunun bana yararı user cinsi birşeyler olabilir

düşüncem hakkında yorumlara ihtiyaçım var söyle söyle yapabilirsin gibisinden, düşüncelerin varsa yazabilirsiniz

{Hesap alındığı zaman karşı taraf yalnızca takipçi değil tüm profiline beğeni , yorum ve mesaj kasabilir.}

Massaka

Yeğen
izlenme servisi için instaweb'kurup proxy buldum izlenme servisi tamamdır

Massaka

Yeğen
*proxyleri kaybettim .d yakıyoruz ama gönderim sağlıyor

ilkealex82

Yeğen
merhaba beyler instagram hakkında bilginiz üzere çoğu site çalışmıyor takipçi vb çeşitli atımlar sağlamıyor,küçük bir proje düşündüm
bende 4 tane smm scripti var bunlardan işime yaramayan ideal olanı ücretsiz takipçi sitesine döndürdüm.

sistem aynı şekilde çalışacak yalnızca farkı şu olacak

siteye üye olup takipçi almak için hesap bilgileri ve kullanıcı isimlerini şipariş olarak girecekler.

ek olarak söyle bir düşüncem var

instagramda bilginiz üzere izlenmeler proxy ile sağlanıyor hesap gerekimi yok

1 tane yarı çalışan istaweb scripti ile api yardımı ile yüksek miktarlarda izlenme sağlayabilirim diye düşünüyorum

bunun bana yararı user cinsi birşeyler olabilir

düşüncem hakkında yorumlara ihtiyaçım var söyle söyle yapabilirsin gibisinden, düşüncelerin varsa yazabilirsiniz

{Hesap alındığı zaman karşı taraf yalnızca takipçi değil tüm profiline beğeni , yorum ve mesaj kasabilir.}
bu işlemi yaptın mı

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)