Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Instagram Toplu Fotoğraf Silme

  • Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

    -Dayı

HellorDTV

Yeğen
Katılım
21 Şub 2019
Mesajlar
71
Tepkime puanı
51
Yaş
23
Toplu Fotoğraf Silme Uygulaması Hakkında
Instgram toplu fotoğraf silme
eylemini çok daha kısa süre içerisinde ve daha sağlıklı bir şekilde yerine getirmek isterseniz eğer ücretsiz uygulamaları tercih edebilirsiniz. Elimizde bir seçenek var ve bu seçenek de hesaplarınızı tamamen silmek olacaktır ancak bunu yapmak istemiyorsanız tek bir alternatif kalıyor ve o da yazımızın başında da belirttiğimiz gibi ücretsiz uygulamalardır.
Ios ve Android kullanıcıları için bu uygulamanın nasıl değerlendirileceğini inceleyeceğiz ve sizler de bu sayede saniyeler içerisinde fotoğraflarınızı toplu olarak silebilecek ve sosyal medya hesaplarınızı da dilediğiniz gibi temizleyebileceksiniz.

IPhone Kullanıcıları;
Ios mağazalarına giriş yaparak “Cleaner for Instagram” araması yapmanız gerekiyor. Bu arama sonucunda karşınıza çıkan uygulamayı tek bir tık ile cihazlarınıza indirebilir ve toplu fotoğraf silme eylemi için ilk adımı atabilirsiniz.
Android Kullanıcıları;
Google Play mağazalarında ne yazık ki bu tür bir uygulama bulunmuyor ancak merak etmeyin sizler de instagram hesaplarınıza ıos destekli cihazlardan giriş yaparak bir üst başlıkta yer alan uygulamayı sorunsuz bir şekilde indirebilir ve kullanabilirsiniz. Peki bu uygulama nasıl kullanılıyor ve ınstagram toplu fotoğraf silme eylemi nasıl gerçekleştiriliyor? Gelin hep birlikte bu soruya da yanıt vermiş olalım.
Programın Kullanımı Hakkında
  • Uygulamayı indirdikten sonra girişlerinizi yapın.
  • Akabinde “Media” sekmesine tıklayın.
  • Silmek istediğiniz tüm fotoğrafları bu ekran üzerinden seçebiliyorsunuz.
  • Sonrasında sağ üst kısımda yer alan “Actions” butonuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkan ekranda ‘’Delete’’ butonunu göreceksiniz ve bu butonu kullanarak seçtiğiniz fotoğrafları silebiliyorsunuz.
Yukarıda bahsi geçen uygulamanın kullanımı oldukça kolay ve mağazayı ziyaret ettiğinizde milyonlarca insanın bu uygulamayı tercih ettiğini ve olumlu yorum bıraktıklarını da görebiliyorsunuz. Uygulama için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz ancak uygulama içi reklamlar kimi zaman can sıkıcı olabiliyor.
 

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)

Üst