Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Instagram Video Kaydetme Nasıl Yapılır? 2019

  • Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

    -Dayı

HellorDTV

Yeğen
Katılım
21 Şub 2019
Mesajlar
71
Tepkime puanı
51
Yaş
23
Instagram Video Kaydetme Süreci Nasıl İşliyor?
  • Instagram uygulamasını açıp kullanıcı adı ve şifre girişi yaptıktan hemen sonra özel mesaj, yani dm kutunuza gidin.
  • Google Play mağazası üzerinden ücretsiz olarak indireceğiniz ES file manager ile birlikte indirme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz ve bu uygulamanın kurulumunu tamamladıktan sonra da aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.
  • Uygulamayı açtıktan sonra dahili hafızayı seçmeniz gerekiyor.
  • Android-data-com.instagram.android-cache ve son olarak video adımlarını takip edeceksiniz ve size gönderilen tüm vidyoların burada olduğunu da göreceksiniz.
  • Burada olan vidyoları dilediğiniz gibi isimlendirebilir ve kayıt altına alabilirsiniz.
  • Uygulama içerisinde yer alan video ve diğer görüntüleri tek bir tık ile indirebiliyorsunuz ve dilerseniz kendi mail adresinize de gönderebilir ve indirme işlemini buradan da yapabilirsiniz.
  • Yazımızın başında mutlaka bir uygulamadan yardım almanız gerektiğini anlatmıştık ve sizlere tavsiye edebileceğimiz en güvenilir uygulama kesinlikle Es file manager olacaktır. İndirme ve kaydetme işlemi çok basit ve zaten size gönderilen vidyolar kayıt altında olduğu için erişim sağlamak da daha kolay bir hal alıyor.
Web sitesi Üzerinden İndirme İşlemi
Birçok kaynakta, ücretsiz olarak hizmet veren web sitelerinden bahsediliyor ancak bu sitelerin instagram için hizmet vermediklerini ve hatalı bilgilendirme yapıldığını belirtmek isteriz. Savefrom tarzı adresler aracılığı ile vidyo download işlemini yapabiliyor ve cihazlarınıza kaydedebiliyorsunuz ancak instagram vidyoları bunun için uygun değil ve size tavsiye edilen sitelerden de özellikle uzak durmanızı rica ediyoruz.
Vidyonun sağ üst köşesinde yer alan üç noktaya tıkladığınızda bağlantıyı kopyala ibaresi çıkıyor ve bu bağlantıyı kopyalayıp indirme sitelerine yapıştırdığınızda desteklenmeyen vidyo türü gibi bir uyarı alacaksınız. Az önce de söylediğimiz gibi siteler aracılığı ile indirme işlemini ne yazık ki yapamıyorsunuz.
Yukarıda maddeler halinde bahsettiğimiz adımları takip etmeni kesin yöntemdir ve bu sayede sizler de gönderilen her vidyoyu cihazlarınıza kayıt etme şansına sahipsiniz. Üstelik dilerseniz vidyolar üzerinde değişiklik yapabiliyor ve sıralama şansı da elde ediyorsunuz.
Bu yöntem dışında bahsi geçen yöntemler ne yazık ki fayda sağlamıyor ve birçok kaynakta bahsi geçen orijinal olmayan indirme uygulamaları da cihazlarınıza zarar verecektir. Instagram Video Kaydetme konusunda dikkatli olmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatmış olalım.
 

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)

Üst