• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

Merhaba Ben HARLES

HARLES

Yeğen
15 May 2019
2
istanbul anadolu
Merhaba Scriptci Dayı Kullanıcıları;

Ben İsmail HARLES 1997 Nevşehir Doğumluyum, 1998 Yılından Beri İstanbul'da Yaşıyorum.

İlk Bilgisayarıma 2009 Yılında Sahip Oldum, 2010 Yılına Kadarsa Bilgisayarı Tam Anlamı İle Kullamayı Öğrendim.
2010 ile 2012 Yılları Arasında .bat , rat , vb6 ve html 'de Kendimi Geliştirdim.
2010 ve 2012 Yılları Arasıda Neler Oldu Kısaca Anlatayım;

Bir Sigorta Sitesini Hackledik Saçma Sapan Bir Açıktan Ötürü Kesinlikle Aheyli Bir HACKER Felan Olduğumuzdan Değil Kendine Hacker Diyen Beyaz Şapkalı Felan Hackerlar Vardı Zamanında Çok Gündemdeydi Biz İse Kendimizi Çok Farklı Tanıtarak Master Hack Team Adında Bir Hack Timine Katıldık, Bu Arada Biz Derken Emre POLAT(Google 'da Aratın Arkadaş Biraz Meşhur Oldu :D ) İle Ben (ismail HARLES)

Neyse Bu Master Hack Team Adındaki Time Kendimizi Çok Farklı Tanıtarak Girdik Yoksa Sadece Ben mi Girmiştim Tam Hatırlamıyorum Pek Önemsediğim Yıllar Değil Açıkcası Neyse Bir Sigorta Şirketinin Sitesini Ele Geçirdik Panel Bizde Saçma Sapan Plakalara Sigorta Felan Yapıyoruz :D Baya Eğlenceliydi Sonra Bir Kaç Gün Geçti Aradan Ve Müdür Bizi Odasına Çağırdı.

Dediki -Oğlum Siz Ne Yaptınız...

O An Öyle Bir Korktum ki Aha Biz Bittik Dedim İçimden Yanında da Bir Adam Muhtemelen O Sigorta Şirketinin Sahibi Falandı Herhalde Neyse Müdür Bir Şekilde Adama Durumu Felan İzah Etti Bizi Kurtardı Adamdan Sonra Adamı Gönderdi Bize Baktı Ve Dedi Ki - "Oğlum Siz Bu Kadar Bilgilisiniz Neden Söylemiyorsunuz ?"

Anlamadım Ne Oluyor ?

8.Sınıf 2.Dönemin Başlarıydı İşte O Andan Okul Bitimine Kadar Okulun Arızalı Bilgisayarları Ve Okulun İşlerinden Ne Derse Girebildik Nede Kendimize Zaman Ayırabildik.

Kendi Saçma Sapan Hack Timimizi Falan Kurduk Ama Açıkça Söylüyorum Kendine Hacker Diyen Ya Dolanrıcıdır Yada Ağır Lamerdir.

Bir Sürü Saçma Sapan Şeyler Oldu Ve Yıl Oldu 2012 Ben Liseyi Okumak İçin Memleketim Olan Nevşehir'e Gittim.
En Yakın Arkadaşım Olan Emre POLAT ' İşlere Ve Kendini Geliştirmeye Devam Etti.

2013 Yılında Ben İstanbul'a Geri Döndüm, Ailem Başka Semte Taşınmıştı Emre İle Uzunca Bir Zaman Görüşmedik Şuanda da Milyonda Bi Whatsapp'tan Konuşuyoruz.
Emre Parayı Gerçek Anlamıyla Vurdu Ben Hala Buralardayım .

Yıl Oldu 2019 Liseyi Lise 1 'de Terk Ettim Okumadım.
Kendimi Geliştirmeye Ve Bir Şeyleri Başarmaya Çalışıyorum Şans Yüzümüze Ne Zaman Gülerse Artık.