Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

NextPost “No Configs Given” Hatası Çözümü

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

pscopat

Moderator
Merhaba arkadaşlar,

Nextpost kullananların yaşadığı "No Configs Given" hatasının çözümünü buldum. Ben faydalandım, Siz değerli üyelerimizin de (üye değilseniz de olun) faydalanmasını istedim.

NextPost "No Configs Given" Hatası Çözümü

1: Aşağıdaki ekli dosyayı indirin

2.: Ftp/cpanel'de dosya konumundan [(Nextpost Kurulu Dizini bulun)/App/vendor/mgp25/instagram-php/src/Request ] dosyasına kadar gidin.

3: Internal.php'yi önce yedekleyin, sonra silin. Verdiğim linkte indirdiğiniz Internal.php dosyasını sildiğiniz yere atın.

Çözüldü! Bir teşekkürü çok görmeyin. İyi forumlar

Ekli dosyalar

Dayı

Kurucu
Eline koluna sağlık hocam :)

Dayı

Kurucu
Virüstotal eklenmesi gerekiyor fakat ben baktım dosya tamamen temiz sizde kontrol edebilirsiniz.

maedre

Yeğen
Kod:
CURL error 6: Couldn't resolve host 'z-p42.i\.instagram.com' (see http://curl.haxx.se/libcurl/c/libcurl-errors.html).
şu hatayı alıyorum verdiğiniz dosyayı eklediğimde. xampp üzerinden çalıştırıyorum acaba o yüzden mi kaynaklanıyor?

Dayı

Kurucu
Kod:
CURL error 6: Couldn't resolve host 'z-p42.i\.instagram.com' (see http://curl.haxx.se/libcurl/c/libcurl-errors.html).
şu hatayı alıyorum verdiğiniz dosyayı eklediğimde. xampp üzerinden çalıştırıyorum acaba o yüzden mi kaynaklanıyor?
php sürümün ile ilgili bir sorun.

maedre

Yeğen
büyük ihtimalle o yüzdendi. digitalocean sunucuya aktarınca ortadan kalktı program da çalıştı ama schedule ve modülleri tam anlamıyla çalıştıramadım cron ayarlarından kaynaklı olabilir mi?

Dayı

Kurucu
büyük ihtimalle o yüzdendi. digitalocean sunucuya aktarınca ortadan kalktı program da çalıştı ama schedule ve modülleri tam anlamıyla çalıştıramadım cron ayarlarından kaynaklı olabilir mi?
Evet cron ayarları yapman gerekiyor :)

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)