Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Paylaşım Kuralları Hakkında

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

aliozkan2402

Yeğen
Diğer web sitelerinde bulduğum uzun uğraşlar sonunda pek ayak altında olmayan içerikleri paylaşmamız mumkun mu hem foruma hareket getırır hemde benım gıbı yegenler ıcın kucuk bır depo benzerı bır ortam oluşur Dayi bu konuda ne dıyorsun nasıl dıyorsun nasıl yapalım ?

Dayı

Kurucu
Gayet güzel bir düşünce yani her yerde olmayan içerik paylaşmamızı istiyorsun. Kesinlikle olabilir fakat bunun için tek başıma maalesef yetişemiyorum bu yüzden bir türlü kendimi veremedim şu foruma :)

aliozkan2402

Yeğen
Dayı tek senın ıcın degıl herkez ıcın ozellıkle kendım ıcın baska sıtelerden buldugum mesala guzel hazır sablonlar yada programlar vb seyler yada yıllar once ındırmıs oldugum halla cok kullanılabılır fakat artık ortalıkta olmayan programlar var onları paylasayım ıstıyorum WEB programları gıbı SEO programları gıbı gıbı gıbı el ele verek dayiii guclerımızı bırlestırelım.;)

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)