Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

SBN Panel - Ücretsiz SMM Panel Script İndir [Silindi]

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sbn

Yasaklı kullanıcı
sbn Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

SBN Panel - Ücretsiz SMM Panel Script İndir - Ücretsiz SMM Panel Scripti, Türkiye'de tek ve Dayı güvencesiyle!

SBN | 4 Farklı Tema | Çoklu Dil-Para Birimi | Benzersiz Özellikler | Servis Çek Özelliği

ONLİNE ÖDEME

PAYAMAR-PAYWANT-BUYPAYER-SHOPİER-HAVALE-EFT

Ödeme sistemleri ödemelerinizi otomatik kontrol ve onay yapacak şekildedir. Admin panelinizden anlık düzenleyebilir, komisyon ayarı yapabilirsiniz.

ÖDEME BONUSLARI

Admin panelinizden tüm ödeme yöntemleri için bonus tanımlayabilirsiniz.

İSTATİSTİK ALANI

Ödemelerden kazanç, siparişlerden kazanç, sipariş sayısı...​
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dayı

Kurucu
Hayırlı uğurlu olması dileğiyle. 😎 (y)

• Beğendim
Tepkiler: sbn

EzelBayraktar

Yeğen
Forumumuza Hayırlı Uğurlu Güzel Projelere İlham Olması Dileğiyle:):)

Dayı

Kurucu
Yeğenler, sadece alan adınız ile ücretsiz kurulum yaptırabilirsiniz.

Dayı

Kurucu
SMM panel isteyenler için çok iyi bir fırsat ücretsiz bulamazsınız.

Dayı

Kurucu
Ücretsiz kurulumlar devam ediyor. Hosting ihtiyacınız yok alan adınız ile marka olabilirsiniz!

Niko007

Yeğen
Merheba benim alan adım var yalnız hoatingim yok nasıl yapa bilirim bu scripti benim siteme kurmanız için

Bmcoder

Yeğen
Belirttiginiz sitede destek talebi olusturdum kurulum bitince size bilgi verilecektir dendi yaklasik 13 saattir geri donus yok.

sbn

Yasaklı kullanıcı
Belirttiginiz sitede destek talebi olusturdum kurulum bitince size bilgi verilecektir dendi yaklasik 13 saattir geri donus yok.
Merhaba,
Kurulum yoğunluğa bağlı olarak 24 saat sürebilmektedir. Son 24 saatte altyapı güçlendirme çalışmasıda yapıldığı için işlemler biraz yavaşlamış ve site kurulum süresi bu nedenle uzamıştır. Kurulum süresi bitince bilgi verilecek denildi ise geri dönüş yok demek pek doğru olmasa gerek diye düşünmekteyiz :) Gece boyu kurulumlar devam edecektir. Kurulum sonrasında son 24 saate birikme olduğu için bekleyen kişilere sms bilgilendirmesi yapacağımızı belirttik fakat şuan saatin geç olması nedeniyle rahatsızlık vermek istemediğimiz için sms gönderim işlemini sabaha bıraktık ve destek talepleri üzerinden kurulumu biten kişilere bilgi ilettik. Şuan çevrimiçi iseniz üyelik destek sisteminizi kontrol ederek yanıt verebilirsiniz. Yanıt vermezseniz sabah sms ile tekrar bilgilendirileceksiniz. Yaşattığımız gecikmeden dolayı özür dileriz. Daha hızlı ve stabil olunması adına alt yapımızı güçlendirmek zorundaydık.

Saygılarımızla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)