Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

SBN Panel - Ücretsiz SMM Panel Script İndir [Silindi]

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emresakiiz

Yeğen
hocam adamlara bilgilerini veriyosun onlar kuruyor ama mayista kurcaklar miş bana ole yazıldı
Sana öyle cevap vermişler şükret 😂 ben bekliyorum hala birkaç soru yönelttim cevaplamalarını + olarak hazır domain var mayısa kadar domainin boş kalması saçma olur

Diablo

Yeğen
API'yi siz mi karşılıyorsunuz? Yani phpmyadmin erişimimiz de olacak mı? Ayrıca domainim ve hostingim var, sadece smm panelim yok :D

Diablo

Yeğen
Şuanda yeni bir yazılım yazılıyor onu bekliyoruz :)
Çıkış tarihini biliyor musunuz, iki-üç kişi (tanıtım konusunda yazdığım) sürekli baskı uyguluyor script bul diye, hızlı olmam gerek dayı, çok soru soruyorum kusura bakmayın.

Dayı

Kurucu
Çıkış tarihini biliyor musunuz, iki-üç kişi (tanıtım konusunda yazdığım) sürekli baskı uyguluyor script bul diye, hızlı olmam gerek dayı, çok soru soruyorum kusura bakmayın.
Aktif bayilerimizin bazılarında aldığımız hata iletileri ve istekler doğrultusunda script alt yapısını komple değiştirme kararı almış bulunmaktayız. Tamamen farklı, hatasız ve yeni özellikleri ile yeni yazılımımızı mayıs ilk haftasında tüm bayilerimize stabil çalışır şekilde kurulumunu tamamlamış olacağız. Bu süre zarfına kadar tüm bayilerimizden sabır ve anlayışlarınızı rica etmekteyiz.

Diablo

Yeğen
Aktif bayilerimizin bazılarında aldığımız hata iletileri ve istekler doğrultusunda script alt yapısını komple değiştirme kararı almış bulunmaktayız. Tamamen farklı, hatasız ve yeni özellikleri ile yeni yazılımımızı mayıs ilk haftasında tüm bayilerimize stabil çalışır şekilde kurulumunu tamamlamış olacağız. Bu süre zarfına kadar tüm bayilerimizden sabır ve anlayışlarınızı rica etmekteyiz.
Peki dayı, bütün olayları güncel takip edeceğim bir adres bulunuyor mu, telefonum olmadığı için web sitesinden onaylayamıyorum.

hamza

Yasaklı kullanıcı
bununla ne yapiliyor ki smm nedir genel olarak biri anlata bilir mi? takipçi satışımı yapılıyor?

sbn

Yasaklı kullanıcı
Herkese Merhabalar,
Yoğun iş temposu ve korona virüsü nedeniyle uyguladığımız prosedürlerimiz gereği konu üzerinden cevap yazmakta geç kaldık. Bu nedenle sorularını yönelten ve henüz cevap alamayan herkesten özür dileriz. Bu süreçte soruların yanıtlanması konusunda yardımlarından ötürü @Dayı ' ya huzurlarınızda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Başlıca sorulan sorulara yanıt oluşturalım.
1- Ne zaman kurulacak ?
Mayısın ilk haftası sırada bekleyen tüm sitelerin kurulumlarına başlamış olmayı planlamaktayız.
2- Destek talepleri neden geç cevaplanıyor ?
Evden çalışma modeline geçmiş olmamız nedeniyle destek taleplerimizde genel olarak bir yavaşlama söz konusu. Üzerinde çalışmaktayız. Tek destek talebi üzerinden o destek talebi konusu ile bağımsız sorularında yöneltiliyor olması destek talebinizin ilgili birime iletilerek cevap beklenmesi nedeniyle geç yanıtlanabilmektedir. Sorularınız için aynı destek talebini kullanmak yerine, yeni destek talepleri oluşturarak daha hızlı cevap alabilirsiniz.
3- Dosya paylaşımı - phpmyadmin erişimi olacak mı ?
Dosyalarımızı korumak birinci önceliğimiz. Bu noktada ne kadar dosyaları koruyabileceğinizi belirtsenizde bir paylaşıma girmemiz mümkün değildir. Dosya paylaşımı olmadan sitenizin nasıl aktif edilebileceğini ve sitenizde yapabileceğiniz değişiklikleri destek talebi açarak öğrenebilirsiniz.

Diablo

Yeğen
Herkese Merhabalar,
Yoğun iş temposu ve korona virüsü nedeniyle uyguladığımız prosedürlerimiz gereği konu üzerinden cevap yazmakta geç kaldık. Bu nedenle sorularını yönelten ve henüz cevap alamayan herkesten özür dileriz. Bu süreçte soruların yanıtlanması konusunda yardımlarından ötürü @Dayı ' ya huzurlarınızda sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Başlıca sorulan sorulara yanıt oluşturalım.
1- Ne zaman kurulacak ?
Mayısın ilk haftası sırada bekleyen tüm sitelerin kurulumlarına başlamış olmayı planlamaktayız.
2- Destek talepleri neden geç cevaplanıyor ?
Evden çalışma modeline geçmiş olmamız nedeniyle destek taleplerimizde genel olarak bir yavaşlama söz konusu. Üzerinde çalışmaktayız. Tek destek talebi üzerinden o destek talebi konusu ile bağımsız sorularında yöneltiliyor olması destek talebinizin ilgili birime iletilerek cevap beklenmesi nedeniyle geç yanıtlanabilmektedir. Sorularınız için aynı destek talebini kullanmak yerine, yeni destek talepleri oluşturarak daha hızlı cevap alabilirsiniz.
3- Dosya paylaşımı - phpmyadmin erişimi olacak mı ?
Dosyalarımızı korumak birinci önceliğimiz. Bu noktada ne kadar dosyaları koruyabileceğinizi belirtsenizde bir paylaşıma girmemiz mümkün değildir. Dosya paylaşımı olmadan sitenizin nasıl aktif edilebileceğini ve sitenizde yapabileceğiniz değişiklikleri destek talebi açarak öğrenebilirsiniz.
Merhaba efendim, ilerde her hangi bi' ek ücret ödeme durumu olur mu?

Dayı

Kurucu
Merhaba efendim, ilerde her hangi bi' ek ücret ödeme durumu olur mu?
Hayır tamamen ücretsiz olacak fakat sadece api desteğini bir tek bizden alabilirsiniz. Diğer türlü başka bir firma ile çalışmak isterseniz yine destek talebi oluşturabilirsiniz.

senveben

Yeğen
direkt olarak panelin scriptini verseniz ya ? kendi sunucumuzda barındırabiliriz yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)