Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Scriptci Dayı forum ve portal'da gördüğüm eksiklikler

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

pscopat

Moderator
Selam dayıcım.

Öncelikle Forumumuz hayırlı olsun. Geçmişte forum yöneticiliği site yöneticiliği çok yaptım. O yüzden en sevdiğim şey yeni sitelerdeki eksiklikleri yöneticiye bildirmek :)

Burada da gördüğüm bazı şeyleri söylemek istiyorum. Yeni hatalar gördükçe güncelleyeceğim. Kitlemezsen sevinirim.

1. Üye ödülleri halen ingilizce. Ona bir el atmanız gerekir. Link
  2. Forum'da anasayfaya tıklayınca portal'a gidiyor. bunun da şöyle bir düzene ihtiyacı var mesela. Anasayfaya tıklayınca forum anasayfaya gitmesi gerekir. Portal diye bir buton olup ona tıklayınca portal'a gitmesi gerekir.
  3. Şuan forumda anasayfayı tıklayınca portala gidiyoruz ama portal'da forum için bağlantı yok. portaldan foruma gidiş yolu yok. :)
Sevgiler

Son düzenleme:

pscopat

Moderator
+ Ekleme +

her ne kadar forum tabanı script webmasterlık da olsa artık her alan sosyal medya bğalantısı zorunlu gibi birşey oldu. Bu yüzden Foruma Sosyal Medya bölümü ve alt bölümler olarak Facebook, Twitter, Instagram en azından olmalı diye düşünüyorum. Gönüllü bölüm moderatörü olabilirim.

SkippeR

Yeğen
Selam dayıcım.

Öncelikle Forumumuz hayırlı olsun. Geçmişte forum yöneticiliği site yöneticiliği çok yaptım. O yüzden en sevdiğim şey yeni sitelerdeki eksiklikleri yöneticiye bildirmek :)

Burada da gördüğüm bazı şeyleri söylemek istiyorum. Yeni hatalar gördükçe güncelleyeceğim. Kitlemezsen sevinirim.

1. Üye ödülleri halen ingilizce. Ona bir el atmanız gerekir. Link
  2. Forum'da anasayfaya tıklayınca portal'a gidiyor. bunun da şöyle bir düzene ihtiyacı var mesela. Anasayfaya tıklayınca forum anasayfaya gitmesi gerekir. Portal diye bir buton olup ona tıklayınca portal'a gitmesi gerekir.
  3. Şuan forumda anasayfayı tıklayınca portala gidiyoruz ama portal'da forum için bağlantı yok. portaldan foruma gidiş yolu yok. :)
Sevgiler
Bu Konuyu Dayımız Görmeden Önce Ufak Bir Yorumda Ben Yapayım.
1-) Bu Bölüm Çok Kolay Hatta Dayımız İsterse Yoruma Görede Rank Atlamaları Yapılabilir Ama Öncelik Olarak Dediğin Gibi Orayı Türkçeleştirip Orası için Dahada Samimi Cümleler Kullanmalıyız Mesela Kullanıcı İlk Yazısını Yazdığında "Aferin Böyle Devam" Gibi Cümleler Yerine Hoşgeldin Yeğen Daha Uygun Olur Konuyu Uzatmak İstemiyorum Ne Demek İstediğim Umarım Anlaşılmıştır.

2-) Forum Ana Sayfa Butonu Yerine Portal Yazılırsa Sorunun Çözüleceğini Tahmin Ediyorum.

3-) Bu Forum Ortamının Canlanmasını İstiyorsak Bu Madde Çok Önemli Eline Sağlık hocam :)

pscopat

Moderator
Bu Konuyu Dayımız Görmeden Önce Ufak Bir Yorumda Ben Yapayım.
1-) Bu Bölüm Çok Kolay Hatta Dayımız İsterse Yoruma Görede Rank Atlamaları Yapılabilir Ama Öncelik Olarak Dediğin Gibi Orayı Türkçeleştirip Orası için Dahada Samimi Cümleler Kullanmalıyız Mesela Kullanıcı İlk Yazısını Yazdığında "Aferin Böyle Devam" Gibi Cümleler Yerine Hoşgeldin Yeğen Daha Uygun Olur Konuyu Uzatmak İstemiyorum Ne Demek İstediğim Umarım Anlaşılmıştır.

2-) Forum Ana Sayfa Butonu Yerine Portal Yazılırsa Sorunun Çözüleceğini Tahmin Ediyorum.

3-) Bu Forum Ortamının Canlanmasını İstiyorsak Bu Madde Çok Önemli Eline Sağlık hocam :)
  1. kesinlikle dayının ağzından cümlelerle güncelleştirlebilir. daha sempatik ve özgün olur.
  2. Ben sorunu anlatayım da çözümü dayıya kalmış. İster ana sayfayı portal yazar, forum anasayfayı anasayfa yazar düzeltir orasın onun bileceği iş.
  3. Fortal'a da Forumumuz açıldı diye bi banner da koyabilir. portal da çok şık. Top dayıda :)

Dayı

Kurucu
Hepsini gözden geçireceğim :) teşekkürler gençler. Sizin gibi adamlar oldukça bizim sırtımız yere gelmez. Akşam geç saatlerde burada olursanız wp üzerinden konuşuruz.

Dayı

Kurucu
Ödüller çok gereksiz olacağı için kaldırdım hocalarım :D ekstra siz güzel konular açarsanız ben zaten size tek tek konuya gelerek tebrik ederim. Boş verin bildirim botunu :D

pscopat

Moderator
Valla bildirim gelip de ödül kazandınız diye heyecanlanmıştım. İngiliççe oldğunu görünce "Güzel ama ingiliççe" dedim. :) sonra dedim Türkçelştirsin dayıcığımız :D ama sen gerek yok diyorsan yoktur :D

Dayı

Kurucu
Valla bildirim gelip de ödül kazandınız diye heyecanlanmıştım. İngiliççe oldğunu görünce "Güzel ama ingiliççe" dedim. :) sonra dedim Türkçelştirsin dayıcığımız :D ama sen gerek yok diyorsan yoktur :D
Hocam başka bir şey yaparız :) :D

Dayı

Kurucu
I Agree With You (Sana Katılıyorum) Dayiii İngiliççe Başa Bela :D Bu Arada Forum için Size Bir Seo Eklentisi Atıcam Onu İsterseniz Yüklersiniz Faydalı Bir Eklenti.
Ne iş yapıyor. Yani ne gibi bir faydası olacak foruma :) Bu arada içinde s*ell falan varsa çalışmaz bize ihanet etme :D

SkippeR

Yeğen
Ne iş yapıyor. Yani ne gibi bir faydası olacak foruma :) Bu arada içinde s*ell falan varsa çalışmaz bize ihanet etme :D
Yok Merak Etme :D İstesem Avatar Yolundan Sokardım s*ell'i Ama Biz Türk Sitelerine El Sürmeyiz Dayıcım Eklentinin Faydasından Bahsedecek Olursak
Meta Açıklamaları ve Meta Başlıkları Değiştirme İmkanı Tanıyor. Birkaç Özellik Daha Vardıda Hatrıma Gelmiyor Birde Yabancıların Yapmış Olduğu Bir Eklenti Ben Kendi Forumumada Yüklemiştim Zamanında, İyi İş Görüyor Nys Arşivden Bulayımda Eklentiyi Önce Bir Kontrol Edeyim Sonrasında Sana Atarım Dayı Sende Gözden Geçirirsin. Beğenmezsen Silersin :)

He Birde Son Olarak Ben Başka Bir Hata Görmedim Forumda Gören Varsa Yazsın Kardeşlerim.

Dayı

Kurucu
Yok Merak Etme :D İstesem Avatar Yolundan Sokardım s*ell'i Ama Biz Türk Sitelerine El Sürmeyiz Dayıcım Eklentinin Faydasından Bahsedecek Olursak
Meta Açıklamaları ve Meta Başlıkları Değiştirme İmkanı Tanıyor. Birkaç Özellik Daha Vardıda Hatrıma Gelmiyor Birde Yabancıların Yapmış Olduğu Bir Eklenti Ben Kendi Forumumada Yüklemiştim Zamanında, İyi İş Görüyor Nys Arşivden Bulayımda Eklentiyi Önce Bir Kontrol Edeyim Sonrasında Sana Atarım Dayı Sende Gözden Geçirirsin. Beğenmezsen Silersin :)

He Birde Son Olarak Ben Başka Bir Hata Görmedim Forumda Gören Varsa Yazsın Kardeşlerim.
Bu arada lütfen avatar yoluyla sh*ll atar mısın :) :D Sen atabilirsen herkes atar.

SkippeR

Yeğen
İstersen Forumda Pentest Çalışmalarına Başlayayım Ne Dersin :D

Dayı

Kurucu
Bir şey olmaz dursun :D Sonra ben öyle bir şey demedim dersen link atarım yeğennn :D😂

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)