Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Scriptcidayi'da kullanılan Link kısaltma Scripti?

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

kamer

Yeğen
Arkadaşlar merhabalar,

Scripcidayi sitesinde indir butonuna tıkladığımızda açılan sayfada ki link kısaltma scriptinin adı nedir? Yani aşağıda ki görselde ki scriptin adı nedir? Çok acil o scripte ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

152

kamer

Yeğen
Bu temayı kullanan arkadaşlar varsa dönüş yapabilirler mi? Bir sorunu çözemedim dünden bu yana. Teşekkürler.

kamer

Yeğen
Hocam Link kısalttıktan sonra yönlendirme sayfasında aşağıda ki continue yazısını Türkçe'ye çevirmek istiyorum. Site dilini tamamen Türkçeye çevirmeme rağmen ''seconds'' ve ''Continue'' yazıları Türkçe'ye çevrilmiyor. Scriptcidayi'da continue yerine hemen git seconds yerine de saniye yazıyor. Bunu acaba nasıl çözebilirim? Yardımcı olur musunuz?

153

Dayı

Kurucu
Hocam Link kısalttıktan sonra yönlendirme sayfasında aşağıda ki continue yazısını Türkçe'ye çevirmek istiyorum. Site dilini tamamen Türkçeye çevirmeme rağmen ''seconds'' ve ''Continue'' yazıları Türkçe'ye çevrilmiyor. Scriptcidayi'da continue yerine hemen git seconds yerine de saniye yazıyor. Bunu acaba nasıl çözebilirim? Yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyayı görüntüle 153
Javascript dosyasının içinde bunu çevirmek için biraz bilgin olması lazım :)

kamer

Yeğen
Javascript dosyasının içinde bunu çevirmek için biraz bilgin olması lazım :)
Hocam sizde ki düzenlenmiş dosyayı buradan iletseniz de faydalansak :) hangi dosyada değişiklik yapılması gerektiğini belirtseniz nasıl olur :) Kardeşilik kazansın :)

kamer

Yeğen
Şuanda aklımda değil fakat biraz araştır kendin bulmaya çalış yardımcı olurum :)
Hocam js dosyalarında düzenleme yaptım dediniz. Çok bi js dosyası yok zaten. Her js dosyasının içine baktım ve continue kelimesini maalesef bulamadım. 3 gündür bununla uğraşıyorum ve kafayı yemek üzereyim.

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)