Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

SOSYAL MEDYA BAYİLİK PANELİME - YARDIMCI BİRİNİ ARIYORUM !

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jetpanelim

Yasaklı kullanıcı
Bir nevi iş imkanı sağlayan smm panelimi açtığımı sizde biliyorsunuz arkadaşlar..
bu sene yapılacak olan sınav yüzünden biraz ara vermek istiyorum, siteyi yeni açtığım için şuanlık alışveriş yok ama googleda vereceğim reklamdan sonra artacağını umut ediyorum bu konuda bana yardımcı olacak, güvenilir bir dost arıyorum çevremde bu işi az yapan kişi olduğu için iş hakkında bir deneyimleri bulunmamakta, Scriptci Dayı daki Üyelere güvenim vardır.
Diğer Detayları Konuşmak için bu konunun altına istiyorum şeklinde yanıtlamanız yeterli olacaktır..
Not: Sitede Online Ödeme Aktif - Servisler Bile Çekili Sadece sitenin başına geçip kontrolü sağlayacaktır...

SAYGILARIMLA | JET PANELİM | TÜRKİYE LİDER PANELİ !

Letrx

Yeğen
Öncelikle Selamlar,
Kodlama Hakkında Bilgim Var Php, Html üst düzey , C# Üst düzey Bilgim Var.
Kendi Panelimde Var. Ama Çalışmıyor Script Sıkıntılı İstersen Sana Yardımcı Olabilirim.
Sadece Senden İstediğim Şey Kendi Eklediğim Userler İle Kendime Takpçi Atmak. Paraların Tamamı Sana Ait.
Elimde Şuan 20k User Var User:pass Şeklinde Dahada var iwp ve cookies şeklinde. İçinde 7 Bin Türk Userde Var.
İstersen ben sana userleri vereyim sen bana at. Böylelikle Anlaşabiliriz.
Her Türlü Güvence Verilir.
Bana İnstagramdan Ulaşırsan Sevinirm.
İnstagram : @letrx.can veya @llll.can.llll

Son düzenleme:

jetpanelim

Yasaklı kullanıcı
Öncelikle Selamlar,
Kodlama Hakkında Bilgim Var Php, Html üst düzey , C# Üst düzey Bilgim Var.
Kendi Panelimde Var. Ama Çalışmıyor Script Sıkıntılı İstersen Sana Yardımcı Olabilirim.
Sadece Senden İstediğim Şey Kendi Eklediğim Userler İle Kendime Takpçi Atmak. Paraların Tamamı Sana Ait.
Elimde Şuan 20k User Var User:pass Şeklinde Dahada var iwp ve cookies şeklinde. İçinde 7 Bin Türk Userde Var.
İstersen ben sana userleri vereyim sen bana at. Böylelikle Anlaşabiliriz.
Her Türlü Güvence Verilir.
Bana İnstagramdan Ulaşırsan Sevinirm.
İnstagram : @letrx.can veya @llll.can.llll
hocam Skype dan yazabilirmisin @1dumanlihavasahasi Daha detaylı konuşuruz orada..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)