Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Stackposts V3.3 Nulled

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

vambo

Yeğen
Stackposts V3.3 kırılmış halini elinde olan paylaşabilir mi acaba?

Kırılmış halini buldum. Ekliyorum. Modüllerinide bulursam ekleyeceğim.

Tıkla İndir

Son düzenleme:

Dayı

Kurucu
Stackposts v4.4

Ekten indirebilirsin yeğen :)

Ekli dosyalar

vambo

Yeğen
Eyvallah dayım üst versiyonda güzelmiş modüllerinide bekleriz.:)

vambo

Yeğen
Dayı bu scriptin kurulumunu yaptın mı acaba otomatik kurulumun sonunda finish deyince yükleme gerçekleşmiyor donuyor. sql dosyasını php my admine yüklemiyor.

Dayı

Kurucu
Hiç kurulum yapmadım fakat özel arşivde çalışıyor yazıyordu.

jagerwolf

Yeğen
Dayı bu scriptin kurulumunu yaptın mı acaba otomatik kurulumun sonunda finish deyince yükleme gerçekleşmiyor donuyor. sql dosyasını php my admine yüklemiyor.
hocam stackpost için phpmyadminden ekstra bir sql yüklemen gerekiyor diye biliyorum yabancı bir sitede ekstra sql dosyası içinde gelmişti çünkü indirdiğimde. Ben sonradan orjinalini aldım gerçi :D

aliozkan2402

Yeğen
Kurulumu yapıyor dıye beklıyor oylece ekranda donen bır ısaret cıkıyor ve sadece donuyor baskada bırsey ılerlemıyor :)

BlackRover

Yeğen
hocam ben sorunsuz kurdumda dayı bu stackpost 4.3 null var bende codelisttir amazcodedir fl buralardan alıyorumda normalde dayı bu stack postta video post paylaşılmıyor ama codecanyondan baktıgımda 4.3 versiyonunda video post bulunmakta neden bunlarda video post yok ?

Dayı

Kurucu
hocam ben sorunsuz kurdumda dayı bu stackpost 4.3 null var bende codelisttir amazcodedir fl buralardan alıyorumda normalde dayı bu stack postta video post paylaşılmıyor ama codecanyondan baktıgımda 4.3 versiyonunda video post bulunmakta neden bunlarda video post yok ?
Büyük bir ihtimal ile sunucu desteklemiyordur. Hosting firması izin vermiyor olabilir.

BlackRover

Yeğen
hostingle alakası varmıki bunun diğerleri sorunsuz calısıyor ama video içerikli post atamıyorum

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)