Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Süreli ücretsiz ve süresiz ücretsiz DOMAIN alabileceğimiz yerler

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

tolgaakcaoglu

Yeğen
2019 yılının sonunda dot.tk adresinin siteyi işleme kapatmasıyla test için domain alamaz olduk. Kullandığım hosting servisini sabit kullandığım için ücretsiz domain kullandıran diğer hosting servislerini kullanmak istemiyorum haliyle. Indirimli domainler kovalayıp şu anlık test yayınlarımı orada yapıyorum. Bildiğiniz ücretsiz servisler varsa buraya not eder misiniz arkadaşlar, ben buldukça sizlerle paylaşacağım.

Şimdilik freedomaini.com diye bir adres buldum .com gibi hizmetleri bile bir yıl ücretsiz verdiğini iddia ediyor. Domain isteğinde bulundum, onay gelir ve çalışırsa size bilgi veririm.

Konuyu mümkün oldukça güncel tutalım, ihtiyacı olanlar faydalansın.

Rockco

Yeğen
güzel bir konu oldu bu localhost kullanmak pek işime gelmiyor gerçek bir sistem kurup test yapmak daha mantıklı

Dayı

Kurucu
Güzel bir konu olmuş fakat yeğenlere şöyle bir önerim var; bu tür sistemlerde abartmadan kullanmakta fayda var çünkü adamlar ücretsiz bir şekilde sizlere yardımcı oluyor suistimal etmeyin :) Sadece ihtiyacı olanlar alsın.

Bir de sorum var @tolgaakcaoglu kullandığından beri alan adı silinme veya elinden alınma oldu mu?

Rockco

Yeğen
Güzel bir konu olmuş fakat yeğenlere şöyle bir önerim var; bu tür sistemlerde abartmadan kullanmakta fayda var çünkü adamlar ücretsiz bir şekilde sizlere yardımcı oluyor suistimal etmeyin :) Sadece ihtiyacı olanlar alsın.

Bir de sorum var @tolgaakcaoglu kullandığından beri alan adı silinme veya elinden alınma oldu mu?
bence bu firmalar sitenin ilerleyişini takip eğer iyi bir yerlere gelirse elinden alınabilir o yüzden ilerleyen dönemlerde sağlam bir şekilde taşıma işlemi yapmayı öneririm

tolgaakcaoglu

Yeğen
bence bu firmalar sitenin ilerleyişini takip eğer iyi bir yerlere gelirse elinden alınabilir o yüzden ilerleyen dönemlerde sağlam bir şekilde taşıma işlemi yapmayı öneririm
Bu konuda haklı. Uzun vadede ücretsiz domain kullanılmamalı. Eğer domain trafik çekmeye başlar ve ilgi görürse kişinin elinden alınabilir. Bu yüzden sadece test gibi aşamalarda kullanılması önerilir.

Rockco

Yeğen
Bu konuda haklı. Uzun vadede ücretsiz domain kullanılmamalı. Eğer domain trafik çekmeye başlar ve ilgi görürse kişinin elinden alınabilir. Bu yüzden sadece test gibi aşamalarda kullanılması önerilir.
dün akşam bir kayıt yaptım ama hala beklemede nekadar bi bekleme süresi var sizce

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)