Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Twitter kalıcı olarak hesap silme nasıl yapılır?

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

pscopat

Moderator
Twitter'dan sıkıldınız mı? Yoksa sarmadı mı? Twitter hesabınızın kalmasını dahi istemiyor musunuz? Twitter hesabı kalıcı olarak nasıl silinir merak mı ediyorsunuz? Aradığınız sorunun cevabı tam olarak burada.

Twitter'a meraktan üye olup ısınamayanların başvurduğu yolların başında Twitter hesabını kalıcı olarak silmek geliyor. Bu konuda bana da çok danışan olduğundan biliyorum. Peki Twitter hesabı kalıcı olarak nasıl silinir? Gelin size detaylı şekilde anlatayım.

Baştan uyarayım, hesabınızı silerseniz birdaha o kullanıcı adı ve email adresiyle hesap açamazsınız. O yüzden hesabınızı kalıcı olarak silmeden önce bu bilgileri değiştirmek isteyebilirsiniz.

Birinci adımda Twitter anasayasından sağ üstte bulunan profil resminze tıklayın ve "Ayarlar ve Gizlilik" kısmına tıklayın.

16

2. adımda karşınıza çıkan sayfanın en altına inin ve "Hesabı devre dışı bırak" butonuna tıklayın.

17

3. adımda yine sayfanın aşağısındaki Devre dışı bırak'a tıklayın ve hesabınız 30 gün boyunca giriş yapmadığınızda kalıcı olarak silinir. 30 gün içinde hesabınıza giriş yaparsanız hesabınızın silinme işlemi iptal olur.

18

Takıldığınız yerde bu konuyu cevaplayarak bana soru sorabilirsiniz.

Dayı

Kurucu
Efsane konu bu reis :) teşekkürler bilgi için hocam.

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)