Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Ücretsiz Hosting ve Domain Veren Siteler

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

Dayı

Kurucu
Hocam gerçekten 10 GB disk tanımlanıyor mu?
ve burayı daha önceden kullanıp da bir anda kapatılan oldu mu arkadaşlar? (en uzun ne kadar süre kullandınız)
Eğer yasaklı bir şey yapmazsanız karışan olacağını sanmıyorum. Sürekli yedek almanızı öneririm çünkü her an birden silebilirler.

Onur

Yeğen
Hocam gerçekten 10 GB disk tanımlanıyor mu?
ve burayı daha önceden kullanıp da bir anda kapatılan oldu mu arkadaşlar? (en uzun ne kadar süre kullandınız)
Veriyorlar hocam. Amaca uygun kullanıldığında sorun teşkil edeceğini sanmıyorum

Onur

Yeğen
Opera Anlık Görüntü_2020-04-30_010749_mail.google.com.png

Hosting detayları da eposta olarak geldi. Kimseyi kandırmak yada kimsenin reklamını yapmak gibi bir amacım yok sadece faydası olacağını düşündüğüm için bu konuyu açmıştım.

priapboss

Yeğen
1 numaradakinden .com uzantılı almaya çalıştım fakat ücret çıkıyor hocam. birde o domaini taşıma şansımız varmı alsak? ücretsiz alabiliyorsak yani...

Onur

Yeğen
1 numaradakinden .com uzantılı almaya çalıştım fakat ücret çıkıyor hocam. birde o domaini taşıma şansımız varmı alsak? ücretsiz alabiliyorsak yani...
1 numara için güçlü bir vpn lazım. Ben almıştım. Belki şuanda durdurmuşlardır emin değilim.
.site a 0€
.website a 0€
.fun a 0€
.store a 0€
.space a 0€ Fakat bunları ücretsiz alabilirsin vpn ile.

Taşıman için transfer ücreti almayan bir firma bulman lazım. Üzgünüm bu konuda yardımcı olamayabilirim.

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)