Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Varient 1.7 Son Sürüm(Satılır)

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hamza

Yasaklı kullanıcı
Arkaşlar Merhaba Script Sürüm 1.7 En son Sürümdür 5$ Satıyorum niye parayla deyecek olursanız.Script tarafımca Sunucdan Çekilmişdir ve null yapılmışdır. İsteyen olursan Özelden Yaza Bilir.

Rockco

Yeğen
Arkaşlar Merhaba Script Sürüm 1.7 En son Sürümdür 5$ Satıyorum niye parayla deyecek olursanız.Script tarafımca Sunucdan Çekilmişdir ve null yapılmışdır. İsteyen olursan Özelden Yaza Bilir.
bence ücretli satmak yasa dışı görüşündeyim tamam sunucudan çekip kırmış olabilirsiniz ama başka birisine ait birşeyi ücreti karşılığında satmak suçtur

hamza

Yasaklı kullanıcı
Görüşüne Saygı duyuyorun Kardeş.. Ama Herkes Scripte o kadar fiyat verib satın alamıyor ben daha makul kiymet sundum satın almak isteyenler için.

Rockco

Yeğen
Görüşüne Saygı duyuyorun Kardeş.. Ama Herkes Scripte o kadar fiyat verib satın alamıyor ben daha makul kiymet sundum satın almak isteyenler için.
Olay ucuzlugu değil sadece yaptginiz şeyin yasal olmadığını belirtiyorum size script sahibi sizede bu forum sitesinede dava açabilir

hamza

Yasaklı kullanıcı
tamam o zaman yasal değilse kaldıralım yazıyı.
@Dayı Konuyu Silersin sana Zahmet

Dayı

Kurucu
@hamza zahmet diye bir şey yok. Zaten forumda ticaret yapmak yasak ve sen kırık bir ürünü para ile satıyorsun. Bizim kurallarımızca sana bu forumda maalesef yer yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)