Merhaba Yeğen
Foruma hoş geldin. Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Xenforo Nulled İle İlgili Sorularım

• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

kiyosenpai

Yeğen
Merhaba! Bir kaç yıldır site işleriyle uğraşıyorum. Genel olarak forum sitelerimde mybb kullandım. XenForo kullanmak istiyorum fakat fiyatı gerçekten çok pahalı. forum.scriptcidayi.net nulled mı kullanıyor yoksa lisanslı bir Xenforo mu? Nulled Xenforo kullanımının zararları ve hukuki boyutu nedir? Nulled kullanacaksam Hostingi Offshore almam gerekir mi?

Scriptte açıklar olacağını biliyorum onun dışında genel zararlarını yazarsanız sevinirim. Sitemizde yaklaşık 2000 üyeye kadar bekliyoruz.

drjacob

Paylaşım Ekibi
sunucun güvenliyse ve null dosyasını da güvenli yerden indirdiysen hiç bi sorun çıkmaz

Tosun HT

Yeğen
Nulled ile ilgili şunları diyebilirim öncelikle büyük bir projen var ise kesinlikle lisans satın almalısın nulled ile olmaz. Nulled scriptleri Xenforo takip edemez ve sana yardımda bulunamaz. Bir çok açık ve hacklink bulunabilir. Dayının paylaştığı Nulled XF kurarsın ama kendini geliştirmen için kurmalısın ismin biraz buyurse ve ilerki dönemlerde hacklenirsen büyük zarar görürsün.

Bu forumunda Nulled olduğunu düşünmüyorum ve düşünmem bile saçma hocam. Bunlar benim görüşlerim.

kiyosenpai

Yeğen
Nulled ile ilgili şunları diyebilirim öncelikle büyük bir projen var ise kesinlikle lisans satın almalısın nulled ile olmaz. Nulled scriptleri Xenforo takip edemez ve sana yardımda bulunamaz. Bir çok açık ve hacklink bulunabilir. Dayının paylaştığı Nulled XF kurarsın ama kendini geliştirmen için kurmalısın ismin biraz buyurse ve ilerki dönemlerde hacklenirsen büyük zarar görürsün.

Bu forumunda Nulled olduğunu düşünmüyorum ve düşünmem bile saçma hocam. Bunlar benim görüşlerim.
Yok hocam zaten ileri zamanlarda lisans alacağız fakat proje başarısız olursa vs verdiğim para ile kalmak istemem. Ondan dolayı nulled düşündük. Eğer başarılı olursa lisans alırız.

Şuan okuyanlar (Kullanıcı: 1, Misafir: 0)