• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

BlackRover kullanıcısının son içeriği

1. B

Dayı bir bakarmısın

ben adlinkfly scripti kurdum da scriptler çalışma oranı nedir ayarlamalarını yaptım sitenin ama link tıklanmadır falan cpm oranıdır işlemde değil popcent den reklam alacagım ama script çalışmıyor nasıl ayarlaya bilirim bilgin varmı ? @Dayı
  2. B

Scriptcidayi.com hakkında

hocam scriptcidayi.net ten bahsediyor :D
  3. B

Ücretsiz Film & Dizi Script İndir

dayı link bozuk
  4. B

Merhaba

Selam dostlarım benim Adım Poyraz 1 Yıldır Neredeyse PHP HTML içindeyim ama pek kendimi vermediğim için kodlama arasında pek bilgiye sahip değilim ama bir bakışta neyin ne olduğunu anlaya biliyorum kendi çapımda site yapa biliyorum Adanada yaşıyorum Buraya gelme sebebim Bilmiyorum Girmek İstedim...
  5. B

AdlinkFLY- Dayı Bakarmısın

sıkıntılı ya dayı ben o kadar ayarladım site host almayı düşünüyordum reklam alanları bile hazır turkhackteam da vs bi el atsan
  6. B

@Dayı
  7. B

SBN Panel - Smm Panel Scripti Yaşanan Gecikmeler

wuhu kaç ay olmuş bitmedimi ?
  8. B

@Dayı kurulum yaptım dayı bak http://igthor.info login ve registere bak
  9. B

bence hostumdan kaynaklı
  10. B

dayı php html falan herşeyde tam bilgim var neredeyse kurulumlar sorunsuz kurulumu yanlış yapsam site sql query hatası verir sqli tanımlayamaz ama bende kurulum yapıyor ekrana geliyor site kurulmuş hali bak kurayim tekrar atim sana
  11. B

@Dayı
  12. B

Stackposts V3.3 Nulled

hostingle alakası varmıki bunun diğerleri sorunsuz calısıyor ama video içerikli post atamıyorum
  13. B

Stackposts V3.3 Nulled

@Dayı
  14. B

Stackposts V3.3 Nulled

hocam ben sorunsuz kurdumda dayı bu stackpost 4.3 null var bende codelisttir amazcodedir fl buralardan alıyorumda normalde dayı bu stack postta video post paylaşılmıyor ama codecanyondan baktıgımda 4.3 versiyonunda video post bulunmakta neden bunlarda video post yok ?