• Merhaba yeğen, sitemizde T.C. kurallarına uygun olmayan paylaşım yapmak, kesinlikle yasaktır! (Türk yapımı tema, script vb.)

-Dayı

elfone kullanıcısının son içeriği

1. E

Merhaba

ohoo iyiymiş :D toprak :D
  2. E

Nextpost Hakkında

cronda sıkıntı var gibi cron job orgyi kullanıyorum. ana domainde adsense bağlı subda instagram bot olduğu için ban yeme riskim var mı ? repost da eğer Türkçe karakter var ise caption bölümü boş bırakıyor skıntılarım bunlar şuan için aynen sonradan gördüm :D
  3. E

Nextpost Hakkında

Mail sorunuz cozuldu Eklentiler yuklendi ve ayarlari kendimce yapildi Cron cekme basarili gibi Tek problem adsense bilgisi olan cevap atarsa sevinirim
  4. E

Eklenti Aranıyor

Sitemin temasını değiştireceğim ama bana lazım olan 4 adet eklenti var. Botda olabilir detay bilmiyorum. 1- Paylaşılan her içerik sosyal platformlarda auto paylaşılacak 2- Websitesi gsm üzerine telefon özelliklerini konu açarken gsmarena üzerinden çekecek 3- Kullandığım link kısaltma servisi...
  5. E

Merhaba

Ben Fethi gerisini boşversenizde olur :D şaka şaka telefoncuyum. Afyonkarahisar'lıyım. 27 yaşındayım ( saçıma ak düştü genç yaşta )
  6. E

Nextpost Hakkında

Nextpost 4.2.0 ve modüllerini indirdim ve başarılı bir şekilde kurulum yaptım. Ancak sorun ve sorularım var. 1- Nextpost altdomaine bağlı Ana domainimde adsense bağlı ban sebebi olur mu ? 2- Nextpost mail doğrulama işlemi yapmıyor nasıl çözebilirim ? 3- Nextpost eklentilerini yüklüyorum ama...